پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - برون سپاری استعلامات اراضی (ملی و مستثنیات بودن اراضی) منابع طبیعی به دفاتر پیشخوان دولت
بازدید : 687 19 بهمن 1396 10:34 شماره :46648

برون سپاری استعلامات اراضی (ملی و مستثنیات بودن اراضی) منابع طبیعی به دفاتر پیشخوان دولت
محمدعلی رضایی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان میامی عنوان نمودند تمامی استعلامات اراضی  (ملی و مستثنیات بودن اراضی) منابع طبیعی باید از طریق دفاتر پیشخوان دولت صورت گیرد.

وی در ادامه افزودند: واگذاری خدمات استعلام اراضی (ملی و مستثنیات بودن اراضی)  به دفاتر پیشخوان دولت، نرم افزار سامط (سامانه استعلامات منابع طبیعی) در راستای دولت الکترونیک و به منظور اجرایی شدن موضوع برون سپاری استعلامات منابع طبیعی در کشور تحت سامانه سامط صورت می­گیرد. این سامانه که به منظور تسریع در نحوه پاسخگویی به استعلامات و کاهش تعداد مراجعات افراد به ادارات منابع طبیعی صورت پذیرفته، که با اتصال اداره منابع طبیعی به این سامانه، ثبت درخواست متقاضیان محترم در تمامی نقاط بدون حضور در ادارات منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان صورت می پذیرد.

 رضایی بیان نمودند: سامانه استعلامات منابع طبیعی (سامط) نرم افزاری است که در آن متقاضیان به جای مراجعه به ادارات منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان، با در دست داشتن برگه استعلام، مدارک مالکیتی و هویتی و نیز نقشه رقومی محل وقوع ملک به دفاتر پیشخوان سطح استان مراجعه و درخواست خود را ثبت می کنند و از آن پس کلیه مراحل کار تا صدور پاسخ مقتضی که بصورت پیامک به اطلاع ایشان می رسد از طریق این سامانه صورت می پذیرد. در سطح شهرستان میامی هم دو دفتر آمادگی ثبت درخواست مراجعه کنندگان را دارند که به آدرس ذیل می باشد:

1-دفتر پیشخوان دولت در شهر میامی به مدیریت مرتضی بارانی به آدرس:میامی-میدان امام رضا

2-دفتر پیشخوان دولت در کالپوش روستای رضوان به مدیریت خانم کبری ولی زاده

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
نام :
تاریخ درج :   22 مهر 1397 9:30
استعلامات منابع طبیعی