پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - اختصاص ۲۰۰ میلیون دلار برای اجرای طرح‌های آبخیزداری/
بازدید : 466 21 بهمن 1396 10:4 شماره :46672

اختصاص ۲۰۰ میلیون دلار برای اجرای طرح‌های آبخیزداری/
غلامرضا کاتب نماینده مردم شهرستان‌های گرمسار و آرادان در مجلس با بیان اینکه برای نخستین بار ۲۰۰ میلیون دلار برای اجرای طرح‌های آبخیزداری اختصاص یافته، گفت: ۳۴ درصد بودجه کشور به‌صورت عملیاتی هزینه می‌شود.

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری فارس استان سمنان از آرادان، غلامرضا کاتب پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری و آیین افتتاح همزمان پروژه‌های عمرانی و اقتصادی شهرستان‌های آرادان و گرمسار اظهار کرد: افزایش هزینه‌های جاری بزرگ‌ترین خیانت به نظام اسلامی محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه رشد ۶ درصد در کشور محقق شده است، ادامه داد: رشد ۶ درصدی برای سال آینده نیز برنامه‌ریزی شده است و ۳۴ درصد بودجه کشور به‌صورت عملیاتی هزینه خواهد شد.

نماینده مردم شهرستان‌های گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه ردیف‌های متفرقه کشور که به‌طور معمول خارج از دید نظارتی بود، از 20 درصد به 11.8 درصد کاهش یافته است، بیان کرد: آنچه برای ما اهمیت دارد، حفظ منافع ملی است.‌

کاتب با بیان اینکه مبلغی معادل ۲۵۰ میلیون دلار برای اجرای طرح‌های آبیاری‌های تحت‌فشار برداشت شده است، گفت: همچنین برای نخستین بار مبلغی معادل ۲۰۰ میلیون دلار برای اجرای طرح‌های آبخیزداری برداشت خواهد شد.

وی آب را یک سرمایه ملی دانست و تأکید کرد: انتظار من از مسؤولان عالی کشور و استان سمنان این است که با عزم ملی و جهادی در جهت رفع مشکلات موجود تلاش کنند.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :