منو
عمومی
به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مهندس خلیل آقایی روز چهارشنبه در دیدار استاندار سمنان دکتر چاووشی و مدیر کل منابع طبیعی وآبخیزداری این استان خاطر نشان کرد: آبخیزداری و آبخوانداری با استحصال قابل توجه آب و جلوگیری از هدر رفت آن می تواند در استان های کم بارش و خشک نظیر استان سمنان کارایی قابل توجهی داشته باشد.
25 مرداد 1397 7:53
سید ابوالفضل ولیئی رئیس اداره مرتع اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان
سید ابوالفضل ولیئی رئیس اداره مرتع اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان گفت: به منظور بهداشتی نمودن محل آب شرب دام در مراتع استان و کاهش بیماریهای مرتبط ، در سالجاری 80 دستگاه آبشخواربهداشتی تحویل دامداران مراتع استان گردید.
24 مرداد 1397 7:18
حمیدرضا عبدوس رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مهدیشهر
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مهدیشهر با اعلام این خبر افزودند کلاس آموزشی اطفاء حریق در منطقه رسم رودبار پایگاه اطفای حریق شهرستان مهدیشهر با حضوراعضای شوراهای اسلامی روستا ، دهیاری های حوزه شهرستان مهدیشهر ،فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان سرهنگ ابوطالبی، رییس اداره آموزش و ترویج اداره کل مهندس رهایی ونیروهای یگان حفاظت ادارات شهرستانهای مهدیشهر ، سمنان و سرخه به اجرا در آمد.
22 مرداد 1397 6:58
همزمان با روز خبرنگار صورت گرفت؛
همزمان با فرارسیدن هفدهم مرداد که به عنوان روز «خبرنگار» نامگذاری شده است مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری ، مدیر روابط عمومی و جمعی از همکاران اداره کل با حضوردر دفتر روزنامه جمهوری اسلامی ، دفتر سرپرستی روزنامه ایران ، خبرگزاری تابناک وشبکه اطلاع‌رسانی مرآت این روز را به خبرنگاران این رسانه ها تبریک گفتند.
20 مرداد 1397 8:18
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شاهرود از اطفای حریق محدوده روستاهای زولان و نگرمو جنگل ابر خبر داد و گفت: ۲۰ نفر از عوامل اداره یگان حفاظت منابع طبیعی برای اطمینان از اطفای حریق در منطقه حضور دارند
20 مرداد 1397 7:40
اجرای طرح 10 هکتار جنگلکاری مشارکتی در منطقه اوپرت
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مهدیشهرکاهش فشار دام در مراتع، احیا رویشگاه های طبیعی، افزایش پوشش گیاهی را از دیگر اهداف این طرح بیان کرد
18 مرداد 1397 11:3
لوح سپاس
مدیران محترم اصحاب رسانه استان سمنان خبرنگاران محترم
17 مرداد 1397 8:48
شمار جنگلبانان سمنان از میانگین کشوری کمتر است
علینقی حیدریان افزود : در جنگل های شمال ایران به ازای هر چهار هزار و 400 هکتار و در جنگل های سمنان به ازای هر 9 هزار هکتار یک جنگلبان فعالیت می کند.
17 مرداد 1397 8:35
نخستین نشست شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه‌های تابعه وزارت جهاد کشاورزی در استان سمنان با حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان و معاون روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان برگزار شد.
16 مرداد 1397 7:48
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری سمنان
علینقی حیدریان مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری سمنان گفت: ۵۵ درصد اراضی استان را نواحی بیابان و خشک تشکیل می‌دهد که با چالش بیابان‌زایی و فرسایش روبرو هستند.
16 مرداد 1397 7:30
<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...   
آرشيو اخبار
از تا