آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید کل : 163527
تعداد بازديد کنندگان : 31689
کاربران آنلاين : 0
رمضان

مهندس محمد هادی نوچه معاون آبخیزداری اداره كل منابع طبيعي و آبخیزداری استان با بيان اين مطلب به خبرنگار پیام طبیعت دربازدیداز پروژه حبله رود شهرستان گرمسار گفت: يكي از بخشهاي مهم در مجموعه سازمان جنگلها ، معاونت آبخيزداري است كه بي شك يكي از مهمترين بخشها در حفاظت از خاك ، و توسعه پوشش گیاهی عرصه هاي منابع طبيعي است.
5 امرداد 1393
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پیام طبیعت سازمان جنگل هابه نقل از میراث فرهنگی- 227 نماینده مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای از دکتر حسن روحانی رییس جمهورخواستند تا در تدوین لایحه برنامه ششم، توسعه حفظ محیط زیست و منابع طبیعی کشور مورد توجه قرار گیرد.
4 امرداد 1393
به گزارش یگان حفاظت منابع طبیعی استان سرهنگ دهقانی عنوان کرد: حفاظت از منابع ملی و طبیعی هرچند که در قانون برعهده برخی از ارگان‎ها و نهادها از جمله مأموران منابع طبیعی و مأمورین انتظامی قرار گرفته، اما آن‏ها به تنهایی قادر به انجام این کار نیستند، چرا که تعداد مأمورانی که در استان وجود دارد نسبت به درصد اراضی و مراتع بسیار کم بوده و بر این اساس نیاز است همگان در این کار سهیم باشند.
4 امرداد 1393
علی اکبر عباسی راد ضمن اشاره به اینکه شهرستان دامغان با وسعتی معادل یک میلیون و 350 هزار هکتار دارای 543 هزار هکتار مرتع، 80 هزار هکتار جنگل و 671 هزار هکتار بیابان و کویر است افزود: سال گذشته 180 میلیون تومان اعتبار ملی با هدف بیابان زدایی به شهرستان دامغان اختصاص و هزینه شد.
4 امرداد 1393
احمد طاهری روز گذشته به خبرنگار ایرنا گفت: این حریق در شب گذشته در مناطق مرتعی اطراف روستای میقان شهرستان شاهرود رخ داد و بر اثر آن قریب 14 هکتاز از مراتع وعرصه های منابع طبیعی این منطقه طعمه حریق شد.
2 امرداد 1393
آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس در شرایطی از راه می‌رسد که مسأله قدس شریف و فلسطین به عنوان مهم‌ترین دغدغه جهان اسلام، همچنان سمبل همبستگی و نقطه ثقل وحدت امت اسلامی در رویارویی با رژیم اشغالگر قدس و نمادی از مقابله مسلمانان و مستضعفان جهان با طرح‌های استکباری می‌باشد.
2 امرداد 1393
سیدحسن میرعماد مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری استان سمنان با اشاره به خشکسالی شدید سالجاری دراستان ازافزایش احتمال آتش سوزی درسطح جنگل ومرتع استان خبردادوتاکیدکردازتمام امکانات برای پیشگیری از آتش سوزی بویژه درسطح جنگلهای استان اشاره نمودواز هماهنگی بادهیاریهاو پایگاههایی بسیج برای پیشگیری ازآتش سوزی خبرداد
1 امرداد 1393
رئيس اداره آموزش و ترويج منابع طبيعي و آبخيزداري استان در مصاحبه با خبرنگار پيام طبيعت اظهار داشت:آموزش به عنوان موثرترين ابزار توانمند سازي نيروي انساني در راستاي اهداف برنامه هاي توسعه است كه سبب ايجاد تغيير رفتار، بينش و نگرش سرمايه هاي انساني مي گردد.
31 تير 1393
حمیدرضا عبدوس کارشناس مسئول بهره برداری معادن اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان سمنان با اعلام این خبر افزود: معدن یکی ازنعمتهای بی نظیر خداوند است که الحمدا... استان سمنان دراین زمینه جز استانهای رتبه دار وبرخورداربوده که گاها به لحاظ نوع ،حجم وکیفیت برخی از ماده های معدنی درکشورو جهان منحصربفرد بوده وحدود 40نوع ماده معدنی دراین استان استخراج می گردد
30 تير 1393
پرویز گرشاسبی معاون آبخیزداری سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور دربرنامه زنده تلویزیونی شب های اطلسی حجم اعتبارات آبخیزداری در سال 93 را بالغ بر دو هزار میلیارد ریال بیان کرد و اظهار داشت: از این رقم یک هزار و 340 میلیارد ریال آن اعتبارات ملی و ردیف های درآمدی و بقیه اعتبارات استانی است.
30 تير 1393
تمامی حقوق اين سايت برای سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور محفوظ است.